Learn SketchUp 2021 Essential Training

Learn 3ds max 2021 Essential Training

Architectural Visualization with Unreal Engine 5

سلام. به دوره آموزشی طراحی سه بعدی و تجسم نمایی با نرم افزارقدرتمند بازی سازی سه بعدی آنریل انجین Architectural Visualization with Unreal Engine 5 خوش آمدید.در این دوره آموزش ویدئویی، ما به دنبال ساختن یک ساختمان به موتور آنریل انجین و ساخت یک تصویر طراحی خواهیم بود. من با نشان دادن نحوه وارد کردن مدل های سه بعدی و بافت ها و ایجاد مواد شروع می کنم. سپس من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید طرح هایی برای درب های عملیاتی ایجاد کنید. و سپس ما فضا را روشن خواهیم کرد ، و در مورد روشنایی جهانی و نورپردازی گزاف گویی یاد خواهیم گرفت ما خواهیم دید که چگونه می توان از نورپردازی نرم استفاده کرد و زمان روز را تنظیم کرد تا به بهترین شکل لهجه طراحی شود. ما به علاوه بسیاری از ابزارها و تکنیک های دیگر ، همه این ویژگی ها را پوشش خواهیم داد. حال بیایید با Design Visualization در موتور آنریل انجین شروع کنیم. آموزش بازی سازی با unreal engine 4

Architectural Visualization with Unreal Engine 5

Learn ZBrush 4 Essential Training 2021

سلام به دوره آموزشی یادگیری اسکاپتینگ دیجیتالی در نرم افزار زیبراش ZBrush 6 Essential Training خوش آمدید. در این دوره به شما نشان می دهم همه چیزهایی که یک مبتدی برای استفاده از نرم افزار زیبراش برای گسترش مهارت های هنری خود به دنیای دیجیتال نیاز دارد ، به شما نشان می دهد. ابتدا می خواهم رابط کاربری را توضیح دهم و به شما کمک می کنم نحوه ZBrush را کار کنید تا آنچه را که در ذهن دارید به صفحه نمایش دهید. سپس من نه تنها نحوه ایجاد و مجسمه سازی یک مدل بلکه نحوه صادر کردن آن برای بازی یا انیمیشن را به شما نشان می دهم. من تمام خط تولید مدل در ZBrush را برای ساختن یک شکل اساسی ، برای تصفیه جزئیات و بافت های نقاشی پوشش خواهم داد. این دوره به کلیه ویژگی های مهم برخورد می کند. ZBrush نرم افزار زیبراش، یک برنامه شگفت انگیز است که در ابتدا می تواند به نظر می رسد ارعاب کننده باشد ، اما من در ایجاد حس ویژگی های اصلی تمرکز می کنم بدون اینکه در عملکردهای غیرضروری دچار حباب شوم. خوب من از شروع آموزش های ضروری ZBrush 4 هیجان زده ام و امیدوارم که شما هم باشید. بیایید به آن بروید. دانلود آموزش های زیبراش به زبان فارسی

دوره آموزشی نرم افزار قدرتمند اسکچاپ برای طراحی معماری SketchUp 2021 Essential Training

های ,نرم ,یک ,دوره ,نشان ,خواهیم ,به شما ,شما نشان ,نرم افزار ,نشان می ,این دوره ,موتور آنریل انجین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

software2020 ویولت رز negbaraneh دنیای تکنولوژی و هوش مصنوعی Josephine's style goroshog محمد ویروس باشگاه مشتريان pooneplustr dlpowerpoint